Китайці готові побудувати сміттєпереробний завод на Львівщині

22 червня 2016, 20:30
Китайська компанія Beijing Fmenthyst-Light Science готова побудувати у Львівській області сміттєпереробний завод

Про це повідомили в прес-службі облдержадміністрації, передає Укрінформ.

"Ми готові розмістити на Львівщині наші виробничі потужності. Однак наш найбільший інтерес - це будівництво сміттєпереробного заводу", - зазначила під час зустрічі з головою обладміністрації Олегом Синюткою менеджер компанії Beijing Fmenthyst-Light Science Гуо Суфен.

Відео дня

Львівський губернатор підкреслив, що будівництво такого заводу є дуже актуальним для обласного центру і облдержадміністрація готова розглянути всі можливі форми співпраці.

Зокрема, це стосується виділення ділянки для будівництва підприємства з утилізації побутових відходів, надання інформації про складові сміття і допомоги в отриманні дозвільних документів, пов'язаних з екологічною безпекою.

Раніше мер Львова Андрій Садовий звернувся до президента і прем'єра з проханням оголосити місто Львів і села Малехів та Грибовичі зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Нагадаємо, 29 травня розпочалася пожежа на звалищі у Львівській області. 30 травня на Грибовицькому полігоні твердих відходів стався зсув сміття. Тоді під завалами опинилося троє співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Була проведена масштабна пошуково-рятувальна спецоперація, однак всі троє пожежників загинули. Під завалами також міг перебувати комунальник, його тіло ще не знайдено.

Фактичною причиною зсуву на звалищі могло стати велика кількість води, яку використовували пожежники під час гасіння вогню. В СБУ назвали основні причини, які призвели до пожежі на сміттєзвалищі під Львовом.

Показати ще новини
Радіо NV
X