Китай увів підвищені мита на 128 товарів із США

2 квітня 2018, 02:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Із понеділка, 2 квітня, Китай увів підвищені мита на 128 найменувань товарів, що імпортуються зі Сполучених Штатів, передає DW з посиланням на міністерство фінансів КНР.

Як зазначається, мова йде про фрукти та продукцію з них. Вони будуть обкладатися зборами у розмірі 15 відсотків. Тарифи на свинину і вироби з неї складуть 25 відсотків.

Відео дня

У заяві мінфіну підкреслюється, що дана міра стала відповіддю на встановлення американським президентом Дональдом Трампом мит в 25% на імпорт у США сталі і 10% - на ввезення алюмінію.

У Пекіні переконані, що дані кроки американської адміністрації "порушили правила Світової організації торгівлі" і не відповідали "списку виключень", допустимих з міркувань безпеки.

У мінфіні КНР підкреслюють, що дії Вашингтона "завдали серйозної шкоди нашим інтересам".

Раніше США поскаржилися на Китай до СОТ за крадіжку патентів.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що збирається запровадити мита на імпорт товарів із Китаю й обмежити китайські інвестиції. Йдеться про товари на 60 мільярдів доларів. Міністерство комерції Китаю повідомило, що готується до повторного введення мит на товари зі США.

Раніше Трамп запровадив мита на імпорт сталі (25%) й алюмінію (10%) з усіх країн, за винятком Канади і Мексики, для яких передбачено виключення терміном на 30 днів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X