Китай інвестує понад 1 млрд доларів у створення сонячного парку в Чорнобилі

25 жовтня 2016, 23:37
Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак заявив, що китайські компанії CCEC та GCL зацікавилися можливістю будівництва парків сонячної енергії у Чорнобильській зоні відчуження

Як передає прес-служба міністерства екології та природних ресурсів, представники компаній зазначили, що будівництво сонячного парку в Чорнобильській зоні є довгостроковим проектом на перспективному ринку, в який китайська сторона готова інвестувати понад 1 млрд доларів.

Відео дня

"Активні гравці міжнародного ринку відновлювальної енергетики розуміють, що сприятливі природні та інфраструктурні умови в Чорнобильській зоні, а також наявність сонця та дешевої землі можуть мати у комплексі великий успіх. Створення сонячного парку у зоні відчуження дає розуміння, що і в таких регіонах можна втілювати в життя унікальні проекти",- підкреслив Семерак.

За його словами, це серйозна перспектива для України як у плані адаптації територій, які постраждали у результаті аварії на ЧАЕС, так і для української економіки, наповнення бюджету та здобуття енергетичної незалежності.

Раніше повідомлялось, що уряд Китаю подарував Україні 50 автомобілів швидкої допомоги.

Показати ще новини
Радіо NV
X