Кількість обмінників в Україні з початку року зросла в 1,5 рази

12 липня 2016, 12:09
Станом на 1 липня 2016 року кількість структурних підрозділів небанківських фінансових установ (НФУ), які мають генеральні ліцензії Національного банку України на здійснення валютно-обмінних операцій, зросла майже в 1,5 рази порівняно з початком року - до 2960 штук

Згідно з повідомленням на сайті регулятора, Нацбанк зацікавлений у розвитку прозорого ринку обміну валют.

"Ми не контролюємо незаконні обмінні пункти, тому що Національний банк - регулятор легального ринку. Однак ми підтримуємо розвиток легальних обмінників, одночасно посилюючи контроль за їх діяльністю. Наша мета - отримати прозорі операції з обміну валют, які не будуть призводити до спотворення на готівковому валютному ринку", - цитуються в повідомленні слова заступника глави НБУ Катерини Рожкової.

Відео дня

Нагадаємо, раніше Національний банк опублікував реєстр приміщень, в яких легально здійснюється діяльність з обміну валют.

У реєстрі можна знайти інформацію: адреси приміщень; дати отримання фінансовими компаніями генеральної ліцензії НБУ на здійснення операцій з обміну валюти або переказу коштів; види операцій, які мають право здійснювати ці небанківські фінансові установи; стану роботи установи та інше.

Показати ще новини
Радіо NV
X