Кількамільярдний боржник Дельта Банку самоліквідувався

23 травня 2016, 19:36
Компанія Днепрометаллсервісгрупп, що не виплатила Дельта Банку 3,6 млрд гривень, була ліквідована

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

"Позичальник АТ Дельта Банк ТОВ Дніпрометалсервісгруп намагається уникнути виконання своїх зобов’язань без задоволення вимог АТ Дельта Банку як кредитора", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Йдеться про 3,64 млрд гривень, які уповноважена особа Фонду гарантування вкладів на ліквідацію Дельта Банку намагається стягнути з боржника.

"Втіленню схеми ухиляння від виконання своїх зобов’язань перед банком-кредитором можуть сприяти дії районної ДПІ столиці та державного реєстратора", - повідомляє фонд.

Так, 11 лютого 2016 року державним реєстратором до ЄДРПОУ внесено запис про припинення ТОВ Дніпрометалсервісгруп. Справу було розглянуто без участі і повідомлення банку, АТ Дельта Банк постанову суду оскаржило.

"Утім, апеляцію залишили без задоволення. При цьому в судовому засіданні взяв участь представник ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС Києва, який знаючи, що ТОВ Дніпрометалсервісгруп не повернуло кошти державі в особі НБУ, заперечив проти апеляційної скарги", - повідомляє прес-служба.

Раніше Дельта Банк оприлюднив дані про стан рахунків на ім'я невістки Гонтаревої.

У січні Національне антикорупційне бюро України почало розслідування щодо голови Нацбанку через депозит її сина в Дельта Банку. Її звинувачують у зловживанні службовим становищем.

Показати ще новини
Радіо NV
X