Київстар запустив 3G у Харкові

22 лютого 2016, 12:55
Велика стільникова трійка завершила перший проміжок розбудови мереж «третього покоління» - лідер ринку нарешті включив свій високошвидкісний бездротовий інтернет у східній столиці України

Останнє місто-мільйонник – окрім окупованого Донецька – отримало 3G від усіх трьох найбільших операторів. Про запуск своєї мережі у Харкові сьогодні на своїй фейсбук-сторінці повідомив президент Київстара Петро Чернишов.

Відео дня

За його словами, компанія підготувала обладнання ще в листопаді минулого року, але через бюрократичні перепони не могла його ввімкнути для широкого використання. Радіочастоти, які Київстар отримав на лютневих торгах, найдовше займали військові користувачі. lifecell i Vodafone Україна запустили свої 3G-мережі у Харкові раніше, ніж Київстар. Усі три оператори охопили своїм високошвидкісних рухомим інтернетом усі міста-мільйонники.

Найбільший за кількістю користувачів оператор окрім Харкова розгорнув «третє покоління» ще в 39 населених пунктах області. Загалом 3G-покриття Київстара охопило 540 населених пунктів країни.

Окрім окупованих РФ Криму і підтримуваними нею бойовиками частини Донбасу без «третього покоління» поки що залишаються Запоріжжя, Черкаси та Житомир. Для звільнення радіочастот під цивілне використання військовим потрібно більше часу, ніж у інших містах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X