Київстар і київський універмаг посварилися через ціну на зв'язок

4 листопада 2016, 13:47
Мобільний оператор Київстар і компанія Еста Холдинг з групи СКМ Ріната Ахметова вступили в публічну перепалку через ціни на доступ до обладнання, яке буде забезпечувати покриття стільникового зв'язку в київському ЦУМі

Як пише Інтерфакс-Україна, Ест Холдинг виступає інвестором реконструкції Центрального універмагу Києва.

"Оператор, який побудував цю систему в ЦУМі, хоче дуже велику суму від Київстару "за доступ", - сказав президент Київстару Петро Чернишов напередодні відкриття універмагу, яке планується на осінь 2016 року.

Відео дня

Президент компанії зазначив, що близько 60% громадян столиці користуються мобільним оператором "Київстар", тому девелопер прямо зацікавлений забезпечити їх зв'язком як потенційних покупців.

"Хочу підкреслити: компанія, яка управляє ЦУМ, цілком розумна, Ми ведемо з нею дискусію і абсолютно впевнені, що домовимося. Вважаємо, що і наші інтереси, і інтереси цієї компанії полягають в одному - щоб людині було в ЦУМі комфортно", - підкреслив він.

У Ест Холдингу пояснили, що інвестували в обладнання пару сотень тисяч доларів.

"Київстар хоче отримати безкоштовний доступ до обладнання, майже задарма, в яке компанія Vega інвестувала багато грошей", - зауважив директор зі зв'язків з громадськістю та комунікацій Еста Холдинг Антон Гливинський.

"Київстар сказав, що для них послуги Веги - це дорого, їм дешевше поставити своє обладнання. ЦУМ запропонував Київстару ті ж умови, що і Вега. А Київстар сказав, що їх і це не влаштовує, і взагалі Вега має безкоштовно надати Київстару своє обладнання. Інакше! Генеральний директор особисто розповість 10 тис. своїх передплатників про те, який жадібний ЦУМ ", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

Показати ще новини
Радіо НВ
X