Київський бюджет отримав 2,6 млрд грн від оренди землі

12 лютого 2016, 17:46
У 2015 році за користування земельними ділянками до державного бюджету надійшло 2,6 млрд грн орендної плати, що на 36,8% вище, ніж в 2014

На прес-конференції в Києві в п'ятницю, 12 лютого, директор департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації Олексій Поліщук розповів, що в обсяг платежів за користування землею входять надходження від орендної плати та сплати податку на землю.

Відео дня

Нормативно грошова оцінка (НДО) земельних ділянок в 2016 році збільшено на 43%, до 2015 року. Це обумовлено тим, що при розрахунку цього показника враховується показник інфляції в країні, пояснив Поліщук.

Він також уточнює, що департаментом земельних ресурсів підготовлено проект рішення, який допоможе знизити плату за використання земельних ділянок у столиці.

"Департамент підготував проект рішення, який зможе зменшити навантаження на підприємців приблизно на 5-10%. Ми знизимо локальні коефіцієнти, що дасть можливість знизити платежі", - говорить Поліщук.

Більшість інвесторів, які готові орендувати і купувати земельну ділянку в Києві. Вони цікавляться площами в 5-10 га. Однак для розробок детального плану території інвесторам площі відводяться по 100 га. Тому робота не завжди проходить якісно, додає він.

Показати ще новини
Радіо NV
X