Київська влада розпорядилась побудувати тролейбусну лінію від Троєщини до Севастопольської площі

4 листопада 2016, 19:02
Київська міська державна адміністрація 2 листопада прийняла розпорядження про будівництво нової тролейбусної лінії від житлового масиву Троєщина до Севастопольської площі

Згідно з даним розпорядженням, планується також проведення реконструкції тролейбусної лінії від проспекта Генерала Ватутіна до станції метро Дарниця та організація окремої лінії автобусного і тролейбусного руху.

Відео дня

Майбутнє будівництво прокоментував директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

"Впровадження нової BRT- лінії (BRT (Bus rapid transit) - швидкісні тролейбусні або автобусні маршрути, на яких громадські транспортні засоби рухаються по виділених смугах та мають перевагу на перехрестях - ред.) це перший подібний проект в Україні, за попередніми розрахунками плануємо перевозити 141 тис. пасажирів на добу, до прикладу Борщагівська лінія швидкісного трамваю щоденно перевозить 160 тис. пасажирів. Першим етапом впровадження даного проекту є розробка техніко-економічного обґрунтування", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 3 листопада повідомлялося, що Київ отримав ще 10 нових тролейбусів Богдан в рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Показати ще новини
Радіо NV
X