Київенерго припинило постачання електроенергії Києву

2 березня 2018, 10:09

У Києві споживачів електроенергії з 1 березня буде обслуговувати нова компанія - ДТЕК Київські Електромережі.

Про це повідомила прес-служба Київенерго.

Зміна постачальника сталася відповідно до вимог закону Про ринок електричної енергії, ухваленого в 2017 році.

"Київенерго передало функції з розподілу і постачання електроенергії ДТЕК Київські Електромережі. Зміна постачальника не вплине на порядок і вартість надання послуг клієнтам Київенерго", - йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Киянам не потрібно укладати нові договори на електропостачання, наголосили в Київенерго, пояснивши, що нова компанія буде надавати послуги за раніше укладеними договорами.

Оплату послуг так само, як і раніше, можна здійснювати через особистий кабінет на сайті Київенерго, мобільні додатки, відділення банків і Укрпошти, електронні платіжні системи.

Нагадаємо, що новий закон зобов'язує всі українські обленерго до грудня 2018 року провести поділ функцій генерації, передачі і постачання електроенергії шляхом їх передачі новоствореним компаніям. Це загальносвітова практика і вимога Третього Енергетичного пакету ЄС, який забезпечує конкурентні умови роботи на ринку.

До листопада 2018 року ДТЕК Київські Електромережі буде поєднувати розподіл і постачання електроенергії. Згодом, у встановлені законом терміни, буде здійснено відділення функції поставки.

Київенерго продовжує здійснювати діяльність з виробництва (генерації) електричної та теплової енергії, а також постачання теплоенергії, послуг з гарячого водопостачання і централізованого опалення.

Показати ще новини
Радіо NV
X