Київенерго Ахметова звинувачує у власних збитках Нафтогаз

27 липня 2016, 15:47
Київенерго, яке належить холдингу Ріната Ахметова, пов'язує збільшення свого чистого збитку за підсумками січня-червня 2016 року у 38% (до 752 млн грн) порівняно з аналогічним періодом 2015 року зі штрафами Нафтогазу

Як передає Інтерфакс-Україна із посиланням на повідомлення компанії, виручка Київенерго від реалізованої продукції за підсумками першого півріччя становила 10 млрд 874 млн грн. Порівняно з січнем-червнем 2015 року вона збільшилася на 20% за зростання собівартості на 26%. Суттєве збільшення собівартості реалізованої продукції, вважають у компанії, обумовлене підвищенням тарифів на газ, який використовується компанією.

Відео дня

У компанії зазначили, що суттєво вплинув на її фінансовий стан арешт її рахунків за позовами НАК Нафтогаз України.

"Арешт рахунків Київенерго, як і інших 104 підприємств ТКЕ України, не міг не позначитися на фінансових результатах компанії. "Київенерго" тривалий час не має можливості розраховуватися з постачальниками обладнання та матеріалів, продовжуючи надавати послуги своїм клієнтам. При цьому всі кошти, які отримує компанія від споживачів, перераховуються через механізм спецрахунків Нафтогазу як оплата за газ", - зазначила фінансовий директор Київенерго Тетяна Грязнова.

Нагадаємо, раніше Нафтогаз України заявив, що рахунки Київенерго заблокували через борги у розмірі 1 млрд грн.

Згодом оприлюднили інформацію про те, що рахунки Київенерго розблоковані. Київ почне підготовку до зими.

Показати ще новини
Радіо NV
X