Київ розірвав угоду з Москвою про співробітництво у оборонці

2 коментувати
З початком АТО Україна зіткнулася зі значною слабкістю власного ОПК
Фото: Sasha Maksymenko via Flickr

З початком АТО Україна зіткнулася зі значною слабкістю власного ОПК

Кабінет міністрів України зупинив дію міжурядового договору з РФ про виробничу і науково-технічної кооперації між підприємствами оборонної промисловості від 18 листопада 1993 року

Про це йдеться в опублікованій в понеділок на сайті уряду постановою Кабінету міністрів № 632 від 26 серпня.

Сам договір свідчив, що його дія автоматично продовжувалася щотри роки, за умови, що жодна зі сторін не пізніше, ніж за півроку до завершення відповідного періоду письмово не заявить про своє бажання припинити його дію.

Документ серед іншого зобов'язував сторони "зберігати на взаємовигідній основі наявну виробничу і науково-технічну кооперацію між підприємствами оборонних галузей промисловості в області розробки, виробництва військової продукції та продукції народно-господарського призначення, надання послуг військового призначення".

Нагадаємо, що 20 серпня міністр фінансів Олександр Шлапак заявив про те, що Україна повністю припинила продаж Росії військової техніки, а також продукції подвійного призначення. Пізніше президент Петро Порошенко заявив, що українські підприємства на сьогоднішній день не займаються експортом у Російську Федерацію товарів військового і подвійного призначення.

Між Україною і Росією з весни 2014-го року триває збройний конфлікт, який не має політичного визначення як "війни". Київ регулярно заявляє про вторгнення Росії в Україну, що підтверджується інформацією НАТО і США, тоді як Москва офіційно постійно заперечує присутність своїх військ в охопленому збройним протистоянням Донбасі.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: