Київ поверне єдиний разовий білет на електричку

21 липня 2016, 17:10
Київська влада вирішила повернути єдиний разовий квиток для проїзду в міській електричці і супутньому транспорті

Із метою популяризації міської електрички серед киян та гостей столиці, надання транспортних послуг при поїздці в міській електричці, що працює у звичайному режимі руху, а також у трамваях на маршрутах №4, 5 або в автобусах №59, 60, 61, які працюють у звичайному режимі руху на маршрутах загального користування, встановлена вартість єдиного разового квитка в розмірі 6 грн.

Відео дня

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомили в департаменті транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації

"Наразі розглядається можливість більш глибокого інтегрування міської електрички в транспортну мережу столиці. Одним з імовірних і доступних варіантів до моменту впровадження Подільського мосту та Подільсько-Вигурівської гілки метрополітену є розвиток легкого рейкового транспорту як альтернативи, що надасть можливість швидко і комфортно дістатися з лівого на правий берег міста", - процитували в департаменті його директора Сергія Майзеля.

Купити такий єдиний разовий квиток пасажир зможе в касі швидкісного трамвая або електрички і скористатися ним для проходження через турникетну групу, оснащену валідаторами для проїзду в міській електричці і трамваях №4, 5, автобусах №59, 60, 61, що також обладнані спеціальними електронними валідаторами для зчитування інформації.

Квиток надрукований на термо-папері, яким при сплаті за проїзд проводиться подвійна валідація, має систему захисту "свій-чужий", що унеможливлює повторне використання. Пасажири, які щодня користуються міською електричкою, можуть придбати місячні проїзні квитки.

"Єдиний разовий квиток вартістю 6 грн надасть можливість заощадити на проїзді, адже вартість проїзду в електричці становить 4 грн, а в трамваї і автобусі - по 3 грн, що перевищує вартість єдиного квитка. Впровадження цього квитка заплановано на кінець серпня - початок вересня 2016 року. Точну дату буде анонсовано додатково", - зазначили в департаменті.

Як повідомлялося, міська електричка в Києві почала курсувати у вересні 2009 року.

Проїзд в автобусах №59, 60, 61 та міській електричці кияни мали можливість оплачувати єдиним квитком вартістю 2 грн. Проте після підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті Києва в лютому 2015 року єдиний квиток був скасований.

Нагадаємо, У Києві планують до кінця року запустити 19 нових автобусних маршрутів. Для цього столична влада має намір закупити 170 автобусів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X