Київ перевиконав бюджет на 4 млрд гривень

28 жовтня 2016, 10:27
За дев'ять місяців до бюджету міста надійшло 27,8 млрд грн, що становить 118% від плану

Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що у зв'язку з цим Київ отримав додаткових 4,3 млрд грн, що "дає право відкоригувати витрати міста".

Відео дня

Депутати Київської міської ради скорегували бюджет і програму соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.

"Київрада направив 280 млн грн на придбання житла для учасників АТО, членам сімей Небесної сотні і постраждалим в результаті аварії на ЧАЕС. Орієнтовно буде куплено 265 квартир загальною площею майже 18 тис. кв. м", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в рамках змін до програми економічного і соціального розвитку спрямовано 15 млн грн на закупівлю 10 спеціалізованих автомобілів для інвалідів.

Додаткові кошти виділені в цілому і на об'єкти транспортної інфраструктури. Зокрема, на проектування лінії метро на житловий масив Виноградар направлено 18 млн грн, на будівництво дороги від Червонозоряного проспекту до аеропорту Київ (Жуляни) – 68 млн грн. Буде закуплено додатковий транспорт: 48 автобусів, 40 тролейбусів і вісім трамвайних вагонів.

Профінансують у Києві й систему безпеки. Зокрема, на виконання програми профілактики та протидії злочинності Безпечна столиця на 2016-2018 рр., для реалізації першої черги проекту по створенню єдиної системи відеоспостереження міста, планується виділити 30 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X