Киянам зробили перерахунок за опалення і повернули частину грошей

29 березня 2016, 08:38
Київенерго здійснило перерахунок розмірів оплати жителями столиці за послугу централізованого опалення і повернуло киянам майже 124 млн грн

Про це повідомили в прес-службі ПАТ Київенерго.

Перерахунок робили за три зимові місяці - грудень 2015, січень-лютий 2016 року. Встановили, що компанія повинна сплатити як побутовим клієнтам, у яких відсутні будинкові чи квартирні прилади обліку тепла, так і тим киянам, прилади обліку яких приймалися на комерційний облік в середині календарного місяця.

Відео дня

Зокрема, кияни, будинки яких не обладнані теплолічильниками, заощадили понад 42 млн грн за грудень, січень і лютий завдяки різниці між фактичною температурою навколишнього середовища і закладеної в тариф.

Крім того, компанія здійснила перерахунок 60 млн грн киянам, прилади яких приймалися протягом жовтня-грудня 2015 року на комерційний облік. Здійснили також перерахунок населенню на суму понад 21 млн грн за надання неякісних послуг опалення в січні-лютому 2016 року.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що у випадку якщо температура в житловому приміщенні нижче 18 градусів, громадяни мають право на перерахунок тарифу за опалення, а якщо температура в приміщенні 12 градусів або нижче - взагалі не повинні платити.

Показати ще новини
Радіо NV
X