Киянам знизили ціни на опалення

28 грудня 2017, 17:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) зменшила тарифи на опалення для населення від Київенерго на 4,1%

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні 28 грудня, передає УНІАН.

Так, для Київенерго встановлено тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів за наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1355,83 грн/Гкал і 31,55 грн за кв. м опалювальної площі на місяць для абонентів житлових будинків без лічильників. Усі тарифи наведені з урахуванням ПДВ.

Відео дня

Нагадаємо, що у Держенергоефективності оприлюднили середні тарифи на опалення.

Відзначимо, що у 2016 році Кабінет Міністрів зобов'язав підприємства теплокомуненерго нараховувати плату за опалення для споживачів у будинках без лічильників тепла, виходячи із середніх показників споживання теплової енергії у будинках, обладнаних лічильниками тепла за умови обладнання не менш ніж 50% будинків.

У серпні 2017 року в Україні набув чинності закон про комерційний облік послуг з постачання теплової енергії та водопостачання, яким передбачається зобов'язання операторів зовнішніх інженерних мереж (тепломережі, водоканали) обладнати 100% житлових будинків побудинковими вузлами обліку (теплової енергії, води).

Раніше повідомлялося, що рахунки за опалення 600 київських будинків не враховують показання лічильників.

Крім того, київська влада відмовилася рахувати оплату опалення за середніми показниками будинків з лічильниками.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X