Київенерго і ще чотири підприємства теплокомуненерго достроково погасили борг перед Нафтогазом

25 березня 2019, 16:53

П'ять з 82 підприємств, з якими були укладені договори про реструктуризацію заборгованості, повністю достроково погасили борги перед Нафтогазом у сумі 220,4 млн грн, повідомила прес-служба НАК в Facebook.

"Відповідно штрафні санкції, нараховані на заборгованість ПАТ Київенерго, КП Здолбунівкомуненергія, КП Бориславтеплоенерго, КП Обухіврайтепломережа та КП Теплокомуненерго (місто Монастирище) на суму 162,4 млн грн, згідно вимог закону, повністю скасовано", - розповіли в НАК.

Відео дня

Всього Нафтогаз уклав з 82 підприємствами 227 договорів про реструктуризацію заборгованості. 39 з них виплачують борги по 70 договорах з випередженням встановлених термінів. Інші підприємства здійснюють погашення за графіком.

"Закон про реструктуризацію заборгованості тепловиробників надає дієві інструменти як постачальникам, так і споживачам газу для врегулювання заборгованості. Завдяки співпраці фахівців Нафтогазу, представників компаній-тепловиробників і місцевої влади нам вдалось створити дієвий механізм погашення заборгованості і, відповідно, списання штрафів та пені. Таким чином, ми цивілізовано врегульовуємо питання заборгованості, не роблячи заручниками споживачів відповідних компаній", - зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Глава компанії Андрій Коболєв повідомляв в березні, що борги всього регульованого сегмента ринку газу перед НАК складають понад 70 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X