Хорошковський приватизував Укртелеком, Starbucks задумався про Україну та інші головні новини бізнесу

24 січня 2018, 21:20

ТОП головних новин бізнесу за 24 січня від НВ Бізнес.

Компанія СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова заявила про те, що кінцевим бенефіціаром компанії EPIC, яка приватизувала у 2011 році Укртелеком через компанію ЕСУ, був бізнесмен Валерій Хорошковський, колишній на той момент голова СБУ.

Відео дня

"Дивно, що SCM Financial повинна щось ще доводити при наявності таких зізнань з боку самої Raga", - заявив директор з міжнародних зв'язків і відносин з інвесторами СКМ Джок Мендоза-Вілсон, пославшись на показання Пітера Гольдшайдера, керуючого партнера групи EPIC, і Роберта Шетлер-Джонса, який займав посаду заступника голови наглядової ради Group DF. яка об'єднує активи Дмитра Фірташа.

АМКУ запідозрив виробників курятини в змові

Антимонопольний комітет України (АМКУ) допускає цінову змову серед виробників м'яса птиці.

В АМКУ зазначають, що зараз розглядається два можливих порушення законодавства про захист економічної конкуренції: перше - це зловживання монопольним домінуючим становищем одним з виробників, друге - антиконкурентні узгоджені дії виробників в частині узгодження цінової політики.

Кабмін виступив проти введених RAB-тарифів на електроенергію

Кабінет міністрів України закликає Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) переглянути набули чинності нові параметри стимулюючого регулювання (RAB-регулювання) для обленерго.

Фактично це означає, що обленерго, для яких буде введено RAB-регулювання, зможуть додатково отримувати 12,5% дохідності. На думку Кабміну, це "призведе до необґрунтованого зростання тарифів для промисловості".

Starbucks розглядає вихід на український ринок

Американська мережа кав'ярень Starbucks вивчає питання про вихід на ринок України, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Виступаючи в Давосі, Кличко запевнив, що зробить все можливе для того, щоб американська мережа кав'ярень зайшла в Україну.

Україна покинула ТОП-10 світових виробників сталі

Українські гірничо-металургійні підприємства в 2017 році скоротили виробництво сталі на 6,4% у порівнянні з 2016 роком - до 22,7 млн тонн.

Таким чином, Україна зайняла 12-е місце в рейтингу, опустившись на дві позначки в рейтингу з 10-го місця в 2016 році. В цілому, світове виробництво сталі у 2017 році досягло 1,7 млрд т, що на 5,3% більше в порівнянні з 2016 роком.

Такими були головні ділові новини середи.

Показати ще новини
Радіо НВ
X