Харківський завод побив рекорд з продажу військової техніки

12 січня 2018, 18:27

Головний виробник бронетехніки в Україні завод ім. Малишева, який входить до складу державного концерну Укроборонпром, продав у 2017 році військової техніки більш ніж на 3 млрд грн, що є рекордом для підприємства.

Про це повідомили у прес-службі держконцерну.

Такий результат був досягнутий завдяки 100% виконання заводом усіх поставлених завдань у визначений термін, в тому числі - завершення планових відправок танків Оплот для Королівства Таїланд.

Відео дня


Держпідприємство завод ім. Малишева є відомим у світі українським виробником бронетехніки і входить до складу Укроборонпрому. Випускає двигуни, тепловози і танки.


"За контрактом з Таїландом заводу Малишева залишилося здати замовнику усього декілька бойових машин. На підприємстві планують завершити виконання домовленостей в I кварталі 2018 року", - відзначають в Укроборонпромі.

Також у дежконцерні додали, що завод завершив відправку п'ятої партії моторно-трансмісійних установок для Республіки Пакистан.

"Моторно-трансмісійні установки представляють собою комплекти, в які входять двигун, трансмісія, системи обслуговування двигуна, система очистки повітря, броньований дах. В подальшому всі ці комплекти встановлюватимуться на пакистанські бойові машини Аль-Халід-1", - розповіли у дежконцерні.

Нагадаємо, що у 2014 році обсяг реалізації продукції заводом ім. Малишева був у 20 разів менше ніж у 2017 і становив лише близько 150 млн грн.

Слід зазначити, що у рейтингу найбільших компаній, що виробляють озброєння, держпідприємство Укроборонпром виявилося на 77-му місці. Продажі Укроборонпрому за 2016 рік, згідно з даними дослідження, склали $1 млрд, в 2015 році Укроборонпром був на 84-му місці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X