Кернел збирається купити активи свого конкурента

24 січня 2017, 10:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Кернел, одна з найбільших українських аграрних груп, зацікавлена в покупці активів агрохолдингу Мрія

Як пише Liga.net, про це повідомив голова Кернел Андрій Веревський.

Як повідомляє видання Shareuapotential, в рамках roadshow майбутнього випуску єврооблігацій, 23 січня менеджмент Кернела провів конференц-дзвінок з потенційними інвесторами та кредиторами.

Відео дня

Веревський підтвердив, що кошти від розміщення облігацій будуть використані компанією для рефінансування існуючих зобов'язань, основна мета даного рефінансування - подовжити середній термін погашення зобов'язань.

Веревський повідомив, що Кернел зацікавлений в покупці активів Мрії (на даний момент попередня пропозицію знаходиться на розгляді акціонерів Мрії).

Також планується купівля заводу з переробки олійних з річною потужністю переробки 1-1,5 млн тонн (Кернел оцінює потенційні витрати на рівні до $200 млн).

Крім того, заплановано збільшення земельного банку на 200 тисяч га (оцінка обсягу інвестицій - $150 млн).


Kernel – найбільший виробник соняшникової олії в Україні. Частка виробництва у 2015 році склала 28,4%. Також виробляє й експортує зернові та надає послуги по зберіганню сільгоспкультур на елеваторах. В Україні здійснює дистрибуцію бутильованої олії під торговими марками Щедрий Дар, Стожар, Чумак Золота.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X