Кернел цього року почне будувати ще один зерновий термінал

1 червня 2016, 19:00
Агрохолдинг Кернел розраховує восени 2016 року розпочати будівництво зернового терміналу потужністю перевалки 4 млн т на рік в Чорноморську Одеської області.

Про це повідомив засновник і голова ради директорів компанії Андрій Веревський, передає Інтерфакс-Україна.

"Загальний обсяг інвестицій в термінал оцінюється на рівні $ 100 млн. Ми погодили майже всі документи. Сподіваємося, що до кінця літа завершимо узгодження з Міністерством інфраструктури та на початку осені приступимо до будівництва", - сказав Веревський.

Відео дня

Він зазначив, що наміри щодо розширення земельного банку поки стримуються відсутністю цікавих цінових пропозицій.

"Якщо подивитися в цілому, то економічну ситуацію в Україні важко назвати сприятливою. У той же час агробізнес справляється добре, тому на ринку відсутні цікаві цінові пропозиції з продажу сільгоспактивів. У свою чергу, ми також не готові до агресивних покупок. Але розраховуємо, що в кінці 2017 року або на початку 2018 знайдемо цікаві для нас активи ", - сказав Веревський.


Кернел - вертикально інтегрована національна компанія, що працює в агропромисловому секторі України з 1994 року. Виробляє соняшникову олію, здійснює дистрибуцію бутильованої олії в країні, експорт масла й зернових, надає послуги зі зберігання зернових і олійних культур на елеваторах, а також має агровиробництво.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X