Керівництво Volkswagen AG у Німеччині контролювало проведення сфальсифікованих перевірок - Bloomberg

25 вересня 2015, 18:31
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Керівництво Volkswagen AG у Німеччині знало про порушення під час проведення перевірок автомобільних вихлопів у США і контролювало основні аспекти проведення випробувань, результати яких були фальсифіковані

Про це заявили Bloomberg три людини, знайомі з роботою автовиробника у США, передає Інтерфакс-Україна.

Джерела видання повідомили, що топ-менеджери зі штаб-квартири Volkswagen у Вольфсбурзі контролювали критерії та результати тестів, а також інженерно-технічні характеристики, автомобілів, які перевірялися

Відео дня

Раніше екс-СЕО концерну Мартін Вінтеркорн, який пішов у відставку через цей скандал 23 вересня, заявляв про свою необізнаність про порушення. Виконавчий комітет наглядової ради Volkswagen підтримав його позицію.

Одне із джерел Bloomberg повідомило, що всі автомобілі перед випробуваннями проходили оцінку згідно з надісланими з Німеччини критеріям. Всі результати випробувань відправляли назад у Німеччину, перш ніж потрапити в Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA).

Якщо якийсь з автомобілів не міг пройти тест, зі штаб-квартири Volkswagen у Вольфсбурзі або з головного офісу бренду Audi в Інгольштадті надсилали спецгрупу інженерів.

Після їхніх "доробок", які зазвичай тривали близько тижня, автомобіль успішно проходив повторні перевірки.

Як повідомили Bloomberg у прес-службі генпрокурора Іллінойсу Лізи Мэдіган, уже 27 штатів планують вимагати у Volkswagen надання документів і свідків.

Акції Volkswagen подешевшали 25 вересня на 5,4%. За час після виявлення фальсифікації даних капіталізація компанії скоротилася майже на 30%.


Нагадаємо, гендиректор великого автоконцерну Volkswagen Мартін Вінтеркорн пішов у відставку після гучного скандалу, який отримав назву "дизельгейт".

Скандал пов'язаний із заниженням показника шкідливих викидів автомобілів концерну. Через шахрайство компанії доведеться виплатити не менше 6,5 млрд євро компенсації у США.

Раніше НВ повідомляло, що міжнародний еко-скандал торкнувся 11 мільйонів автомобілів Volkswagen.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X