У Нацкомісії з енергетики призначили нового очільника

6 червня 2018, 12:17

Оксана Кривенко обрана на посаду голови Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це повідомили у прес-службі регулятора.

Зазначається, що Кривенко стала першою жінкою, яка очолила НКРЕКП.


Оксана Кривенко народилася у 1974 році в м. Свердловськ Луганської області. У 1996 році закінчила Київський державний економічний університет, отримала диплом магістра за спеціальністю Економіка підприємства; програма менеджмент проектів та консалтинг.

Відео дня

У 2010 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність Нафтогазопроводи та нафтогазосховища, спеціалізація – обслуговування, ремонт і реконструкція трубопроводів, кваліфікація – інженер-механік.

За результатами відкритого конкурсного відбору 29 травня 2018 року призначена на посаду члена НКРЕКП. До обрання главою Нацкомісії працювала в на посаді заступника директора Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері.


До складу Національної комісії входить 6 осіб. У березні 2017 року Порошенко затвердив план ротації всього складу НКРЕКП. Кожні півроку в комісії повинні вибирати по два нових представника.

Раніше повідомлялося, що президент залишив Нацкомісії з енергетики недієздатним, звільнивши відразу двох її членів.

У листопаді 2017 роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратися через відсутність кворуму.

Після цього Рада віддала НКРЕКП під контроль Порошенко . Парламент прийняв закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.

В середині травня список перших десяти кандидатів в рамках конкурсу по набору нових членів НКРЕКП був затверджений Адміністрацією президента, повідомляла ЕП з посиланням на джерело на ринку.


Зазначимо, що екс-глава НКРЕКП Дмитро Вовк подав свою кандидатуру на участь у конкурсі з відбору нових членів регулятора.

Утім, конкурсна комісія з відбору нових членів в НКРЕКП не допустила Вовка до конкурсу через відсутність досвіду.

Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Вовк сам відмовився від планів продовжити свої повноваження в регуляторі.

Порошенко 30 травня підписав наказ про звільнення Вовка з посади голови НКРЕКП.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X