Зеленський доручив підготувати кредитні канікули для бізнесу, провести переговори з МВФ і призначити надбавки пенсіонерам

16 березня 2020, 17:40

Про це Зеленський заявив в своєму відеозверненні 16 березня, в понеділок.

Президент України Володимир Зеленський доручив Нацбанку і Міністерству фінансів, державним і комерційним банкам створити програму кредитних канікул для малого і середнього бізнесу.

Відео дня

Про це президент заявив у своєму відеозверненні.

Також відомства повинні будуть розробити програму податкових змін. Крім того, Міністерство фінансів повинно буде провести переговори з МВФ та іншими міжнародними партнерами про надання фінансової підтримки для подолання наслідків коронавируса.

Пенсіонерам з виплатами нижче 5 тис. грн Зеленський доручив призначити доплату в розмірі 1 тис. Грн.

Станом на ранок понеділка, 16 березня, лабораторно підтверджено п’ять випадків коронавируса в Україні.

Перший і поки єдиний випадок смерті від нього зафіксовано 13 березня. Померла 71-річна жінка з Радомишля Житомирської області.

З 12 березня в Україні оголошено тритижневий карантин.

Також Зеленський доручив Мінінфраструктури з 18 березня обмежити внутрішні залізничні, автобусні та авіаперевезення. По всій країні буде зупинена робота метрополітенів. Міські перевезення можна буде здійснюватися тільки в особливому режимі: до 10 осіб в маршрутках, і до 20 чоловік в тролейбусах, автобусах і трамваях. Крім того, Зеленський доручив уряду тимчасово закрити всі заклади харчування, торгові центри та спортивні зали.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X