Кабмін дозволив низку діяльностей, заборонених через карантин

25 березня 2020, 23:48

Кабінет міністрів розширив перелік дозволених видів діяльності на період карантину, які раніше були заборонені.

Про це повідомляє сайт Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

У середу, 25 березня, на засіданні Кабміну прийняли зміни до постанови № 211 Про запобігання поширенню на території України коронавірусу Сovid-19.

Відео дня

«Ми постійно ведемо діалог з бізнесом, ми почули бізнес і врахували їх пропозиції. Спільно розроблені зміни важливі з точки зору забезпечення продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави. Нам важливо забезпечити українців всім необхідним на час карантину, зберегти робочі місця, і водночас, дотримуватися заходів безпеки », - прокоментував рішення уряду профільний міністр Ігор Петрашко.

Зокрема, знято заборону з гуртової торгівлі харчовими продуктами, торгівлі ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і посадкових матеріалів, а також деяких інших видів діяльності.

Через поширення коронавірусу на всій території України ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

Влада закрила кордони для іноземних туристів, призупинила роботу шкіл, університетів, торгових центрів, скасували культурні та спортивні заходи.

У низці міст закрили всі місця масового відвідування, крім магазинів, аптек і АЗС.

Показати ще новини
Радіо NV
X