Гроші на боротьбу із Росією. Канада може виділити Україні понад мільярд доларів допомоги та кредитів

8 квітня 2022, 03:25
Канада може надати Україні додаткову допомогу (Фото:Jason Hafso/Unsplash)

Канада може надати Україні додаткову допомогу (Фото:Jason Hafso/Unsplash)

Канада може виділити Україні ще 1 млрд канадських доларів кредитів і 500 млн канадських доларів військової допомоги. Це передбачено у проєкті бюджету на 2022 рік.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Проєкт федерального бюджету Канади на 2022 рік, який стартує з 1 липня, передбачає виділення Україні 500 млн канадських доларів (майже $400 млн) військової допомоги та 1 млрд канадських доларів (багато $800 млн) кредитів, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Канадці підтримують хоробрий народ України, який бореться за своє життя, за свій суверенітет, за свою і за нашу власну демократію», — наголошується в преамбулі бюджету.

Канада запропонує Україні кредити на 1 млрд канадських доларів через новий керований рахунок у МВФ, щоб уряд міг продовжувати свою діяльність.

Згідно з документом, на початку цього року Канада оголосила про розширення операції UNIFIER — місію канадських збройних сил із забезпечення військової підготовки українських сил, а також про надання військової допомоги на суму понад 90 млн. канадських доларів.

" У бюджеті на 2022 рік пропонується виділити додатково CAD500 млн у 2022-2023 роках для надання додаткової військової допомоги Україні", - вказується в проекті.

Канада вже надає військову допомогу Україні як летальну, так і нелетальну. У партнерстві з союзниками Канада також ділиться розвідувальними даними та підтримує підвищення кібербезпеки України.

Також у проекті бюджету на 2022 рік оголошено про намір уряду Канади уточнити повноваження міністра закордонних справ щодо конфіскації та розпорядження активами, що належать фізичним та юридичним особам, які перебувають під санкціями.

Раніше канадським компаніям заборонили укладати будь-які договори на страхування російських та білоруських літальних засобів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X