Кабмін знизив соцнормативи по житлово-комунальним послугам

7 лютого 2017, 14:29
Кабінет міністрів України переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами

Про це йдеться у відповідній постанові КМУ №51 від 6 лютого.

Зокрема, переглянуто соціальні нормативи споживання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період.

Відео дня

Крім того, переглянуті соціальні нормативи споживання електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт/год до 51 кВт/ год на 1 кв. м опалювальної площі.

Уряд зменшив і соціальні норми споживання газу з 5,5 до 5 куб. м на 1 кв. м опалювальної площі.

Також, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення в багатоповерхових будинках.

"Слід зазначити, що відповідне рішення уряду не передбачає здійснення перерахунку розмірів діючих розмірів субсидій, оскільки вступає в силу з 1 травня 2017 року", - йдеться в поясненні до постанови.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X