Кабмін змінив перелік стратегічних державних підприємств

23 липня 2018, 15:29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Уряд України виключив державний концерн Укрторф, Київський радіозавод і державне науково-виробниче підприємство Електронмаш з переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Відповідну постанову Кабінету міністрів №555 від 21 лютого опубліковано в газеті Урядовий кур'єр 21 липня, передає Інтерфакс-Україна.

Водночас в цей список включені держпідприємство Дослідницько-проектний центр кораблебудування, казенне науково-виробниче об'єднання Форт МВС України, казенне підприємство Укрспецзв'язок.

Відео дня

Крім цього, перелік поповнився п'ятьма об'єктами зі сфери наукової діяльності та шістьма підприємствами в геологорозвідувальній галузі: казенне підприємство Південукргеологія, Причорноморське державне регіональне геологічне підприємство, Український державний геологорозвідувальний інститут, державне геофізичне підприємство Укргеофізика, ДНВП Державний інформаційний геологічний фонд України і Українська геологічна компанія.

Як повідомлялося, уряд України на початку березня 2015 року постановою №83 скоротило кількість підприємств у зазначеному списку з 395 до 309. Після цього лише одного разу у червні 2016 року в нього вносилося невелике уточнення назви одного підприємства.

Нагадаємо, концерн Укрторф і Електронмаш раніше були виставлені на продаж в рамках масшабного процесу приватизації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X