Кабмін затвердив проект держбюджету на 2016 рік - віце-прем'єр

14 вересня 2015, 12:15
Кабінет міністрів на засіданні вранці у понеділок, 14 вересня, затвердив законопроект про державний бюджет на 2016 рік, заявляє віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко

"Ми затвердили проект бюджету. Ось він у мене в руках. Я думаю, він або реєструється, або вже зареєстрований у секретаріаті Верховної Ради", - цитує Кириленка Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За його словами, після реєстрації проекту бюджету Кабмін, можливо, буде змушений його відкликати.

"Щоб спільно з парламентом і бюджетним комітетом і з усіма парламентськими фракціями, насамперед фракціями коаліції дати відповіді на всі ці питання... І потім вже внести збалансований з усіх поглядів проект бюджету для остаточного ухвалення парламентом", - пояснив віце-прем'єр.

За словами Кириленка, поки ще невідомо, на якій податковій базі буде остаточно прийнятий держбюджет на наступний рік.

"На це питання немає відповіді. Ви знаєте, є дискусія", - зазначив віце-прем'єр.

За його словами, згідно з урядовим варіантом проекту бюджету, "в дохідній частині бюджету - мінус 30 млрд грн, згідно з парламентським варіантом - мінус 135 млрд грн, за підрахунками Міністерства фінансів".

Кириленко зазначив, що також невідомо, яким буде оборонний бюджет. Міністерство оборони України направило бюджетний запит на загальну суму 86 мільярдів 952 мільйони гривень.

За словами віце-прем'єра, РНБО розгляне питання формування оборонного бюджету на засіданні в понеділок, 14 вересня.

Раніше міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що дохідна частина державного бюджету - 2015 за підсумками січня-серпня перевиконана на 24,6 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X