Кабмін затвердив концепцію відродження авіабудування

10 травня 2018, 14:12

Кабінет міністрів України схвалив концепцію відродження українського авіабудування на період до 2022 року.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Так, метою реалізації цієї стратегії є стабільний розвиток авіабудівної галузі та створення умов для формування у 2022 році рентабельного та високотехнологічного виробництва авіаційної техніки, яка здатна забезпечити поступове зростання виробництва і продажу нових конкурентоспроможних моделей серійних, модернізованих пасажирських і транспортних літаків, вертольотів, літаків малої і безпілотної авіації.

Відео дня

Також наголошується, що стратегія відродження українського авіабудування передбачає оптимізацію і модернізацію виробництва літаків Ан, модернізацію і виробництво вертольотів Мі, імпортозаміщення комплектуючих з РФ, структурне реформування підприємств галузі авіабудування.

Передбачається, що у результаті реалізації Стратегії очікується розробка нових зразків транспортних літаків, вертольотів, безпілотних літальних апаратів, а також модернізація вже наявних моделей пасажирських і транспортних літаків і вертольотів.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року американська компанія Oriole Capital Group вирішила інвестувати $150 млн у серійне виготовлення в Україні літаків Ан-74 на потужностях Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.

Показати ще новини
Радіо НВ
X