Кабмін затвердив експортну стратегію України

27 грудня 2017, 13:12

Кабінет міністрів України на засіданні в середу схвалив експортну стратегію України до 2021 року

Про це повідомили у прес-службі уряду.

"Нам важливо зробити стимулювання експорту постійною, послідовною, консолідованою політикою, і в 2018 році вже запустити систему державної підтримки в межах цієї стратегії", - заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі та Торговий представник України Наталія Микольська.

Відео дня

Так, експортна стратегія фокусується на 20 ринках, в тому числі ЄС і Великобританії.

"Потрібно мобілізувати ресурси для ринків у фокусі. У першу чергу, це Європейський Союз. Далі говоримо про диверсифікацію. У нас є історичні ринки, як Білорусь і Грузія. Є екзотичні ринки, як африканські країни," - зазначила Микольська.

Вона також наголосила, що Україна зацікавлена як у великих (США), так і в маленьких ринках (Філіппіни і Таїланд) ринках. Крім того, Україна веде переговори з Туреччиною і Ізраїлем про зону вільної торгівлі.

"Для кожного з цих ринків передбачено створення спеціальних програм, які будуть визначати, як ми будемо збільшувати експорт в ці країни", - зазначила вона.

За її словами, перспективні сектори для експортної стратегії є інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ), машинобудування, харчова промисловість, технічне обслуговування та ремонт повітряних суден, машинобудування, авіаційна промисловість і туризм.

Показати ще новини
Радіо НВ
X