Кабмін заморозив приватизацію найбільших об'єктів

21 серпня 2015, 15:36
Уряд вирішив у місячний термін переглянути всі початкові ціни, встановлені для об'єктів приватизації групи Г (найбільші об'єкти) та паливно-енергетичного комплексу (ПЕК)

"Продаж акцій об'єктів групи Г та паливно-енергетичного комплексу, що належать державі у господарських товариствах, на фондових біржах припиняється до перегляду початкової ціни", - йдеться у постанові Кабміну №612 від 19 серпня, оприлюдній у п'ятницю, 21 серпня.

Відео дня

У той же час уряд вніс зміни до методики оцінки, згідно з якими початкова ціна пакетів акцій об'єктів групи Г та паливно-енергетичного комплексу, визначена держорганом приватизації з урахуванням результатів оцінки, проведеної згідно з методикою, підлягає перегляду.

Відповідне рішення про перегляд приймає або сама конкурсна комісія або робоча група по підготовці рекомендацій та пропозицій до проектів рішень Кабінету міністрів щодо приватизації та умов продажу об'єктів держвласності, що підлягають приватизації (якщо рішенням робочої групи встановлена більша ціна, ніж розрахована початкова).

Нагадаємо, днями стало відомо, що Кабінет міністрів відкладе приватизацію Одеського припортового заводу, щоб не продавати його за заниженою вартістю.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X