Кабмін заборонив відключення газу постачальникам тепла під час опалювального сезону

14 листопада 2018, 14:59

Кабінет міністрів України ухвалив рішення, які забезпечать безперебійне постачання газу теплопостачальникам під час опалювального сезону.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на своїй Facebook-сторінці.

Документом передбачається встановлення прямої заборони на відключення та обмеження енергопостачання теплопостачальних підприємств від газу в опалювальний період.

Відео дня

"Впроваджуємо гарантії безперервної діяльності теплопостачальних підприємств. Це дозволить забезпечити українців взимку теплом", - написав Зубко.

Крім того, Кабмін постановив підтримати теплопостачальні підприємства в умовах підвищення тарифу на газ. Зокрема, уряд врегулював питання розрахунків підприємств теплокомуненерго і теплоелектроцентралей з Нафтогазом за природний газ.

Так, для підприємств теплокомуненерго, у період з 1 грудня 2018 року до 1 квітня 2019 року - рівень розрахунків з Нафтогазом за постачання газу складе 78%, а для теплоелектроцентралей - 60% (на сьогодні він становив 90%).

Відзначимо, що станом на вівторок, 13 листопада, 1146 теплопостачальних підприємств купують газ на пільгових умовах у Нафтогазу.

Разом з тим останній зараз не має можливості надати номінації на газ 22 теплопостачальним підприємствам, зокрема й 12 великим в дев'яти регіонах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X