Кабмін запланував заборонити продаж підакцизних товарів без касових апаратів

18 грудня 2017, 17:24
Кабінет міністрів планує внести зміни в підзаконні акти щодо реєстраторів розрахункових операцій (РРО) і впровадити продаж підакцизних товарів і лотерейних квитків через касові апарати

Про це повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає Інтерфакс-Україна .

"Ми пропонуємо виключити з переліку товарів, до яких не застосовується РРО, такі дивні пункти як лотерейні квитки, інші фінансові інструменти, підакцизні товари, які зараз продають без касових апаратів", - сказав він.

Відео дня

Нефьодов також зазначив, що Кабмін пропонує скасувати понад десять урядових постанов, які вже застаріли.

Нагадаємо, що в липні 2015 року президент Петро Порошенко підписав закон , який скасовує обов'язкове використання касових апаратів для підприємців з річним доходом нижче 1 млн грн.

8 травня 2017 року Кабмін прийняв постанову, яка зобов'язує підприємців продавати побутову техніку тільки через касовий апарат.

Відзначимо, що 23 листопада фахівці Державної фіскальної служби (ДФС) розробили модель портативного касового апарату , який можна використовувати в якості реєстратора розрахункових операцій (РРО).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X