Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Кабмін відмовиться від формули Роттердам плюс

13 липня 2016, 12:36
290
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

При формуванні ціни вугілля за основу будуть брати формулу ціни з прив'язкою до біржі в Польщі

Фото: pixabay.com / nettetal10

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України закладає в основу ціни вугілля для вітчизняних споживачів середню вартість палива на біржі в Польщі, а не в голландському Роттердамі, як пропонувалося раніше.

Про це повідомив глава міністерства Ігор Насалик, передає Уніан.

"При формуванні ціни вугілля ми взяли за основу формулу ціни з прив'язкою до біржі в Польщі. За базу взяли Польщу. Там і плече [доставки палива] відпало, про яке говорили. Ми вийшли на ціну, про яку ми повідомимо днями. Ми взяли за основу Польщу. Як раз це газовий вугілля – такий, як у нас. І там немає плеча [доставки]", – сказав Насалик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Насалик проти поточної формули розрахунку ціни на вугілля і Міністерство енергетики та вугільної промисловості України працює над законопроектом про ринок вугілля, яким хотіло б змусити вертикально-інтегровані компанії (ВІК) продавати частину вугілля на біржах.

Також, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив розібратися з доцільністю використання формули Роттердам плюс при закупівлі вугілля для виробництва електроенергії.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися