Кабмін виділив ще 100 млн грн на "теплі кредити"

22 жовтня 2018, 08:13

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про додаткове виділення 100 млн грн в 2018 році на програму "теплі кредити".

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на своїй сторінці в Twitter.

Відео дня

"На програму "теплих кредитів" додатково виділили цього року 100 млн грн. Відповідну постанову схвалили на засіданні уряду", - пише він.

Нагадаємо, що Кабмін у квітні запустив фінансування "теплих кредитів" на 2018 рік у державних Ощадбанку, Укргазбанку і ПриватБанку. Відшкодування за придбання негазових котлів становило 20% (для субсідіантів - 35%), за утеплення індивідуального житла - 35%, за утеплення багатоповерхових будинків для ОСББ - 40-70%. Приватні домогосподарства і ОСББ також могли отримати додаткові компенсації від місцевої влади.

Вже 30 серпня банки призупинили видачу "теплих кредитів" у зв'язку з вичерпанням коштів, передбачених цією державною програмою на 2018 рік, повідомив глава Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності) Сергій Савчук.

З початку 2018 року по "теплих кредитах" відшкодовано 270 млн грн. За весь час дії програми її учасники отримали 2,3 млрд грн компенсацій з держбюджету.

Показати ще новини
Радіо NV
X