Кабмін відхилив призначення Солончука головою Борисполя

6 липня 2016, 14:53
Кабінет міністрів України відхилив призначення на посаду генерального директора державного підприємства Міжнародний аеропорт Бориспіль (Київ), найбільшого аеропорту країни, кандидатуру відібраного в ході конкурсу Юрія Солончука, який обіймає посаду голови державного авіаційного підприємства (ГАП) Україна

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, незважаючи на те, що кандидатура Юрія Солончука перемогла в конкурсі, незалежні члени номінаційного комітету висловилися проти його призначення.

Відео дня

Він також зазначив, що відхилення кандидатури Солончука відкриває можливість проведення повторного конкурсу з відбору голови Борисполя.

Як повідомлялося, номінаційний комітет Кабінету міністрів України ще в листопаді 2015 року відібрав на посаду генерального директора аеропорту "Бориспіль" Ю. Солончука, але він до цих пір не призначений на цю посаду, а міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що конкурс може бути проведений заново.

На сьогоднішній день в. о. голови Борисполя є Євген Дихне, призначений 19 вересня 2014 року. Він брав участь у конкурсі з відбору нового глави аеропорту, але не пройшов у фінальну частину відбору і намагався оскаржити в суді його результати.

Міжнародний аеропорт Бориспіль забезпечує понад 68% пасажирських авіаперевезень України, є єдиним українським аеропортом, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. З аеропорту понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X