Кабмін скасував кадрові конкурси в ДФС, оголошені Насіровим

5 квітня 2017, 14:31
Уряд України погодився з пропозицією Міністерства фінансів скасувати оголошені раніше відстороненим головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим кадрові конкурси, переглянути процедуру їх проведення та провести нові

"Є пропозиція скасувати конкурси в ДФС, які були оголошені, і зробити абсолютно нову історію якісних публічних конкурсів, за якими ми можемо залучити якісні кадри в систему ДФС", – цитує Інтерфакс-Україна слова прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Відео дня

Голова Мінфіну Олександр Данилюк уточнив, що на цьогорічних конкурсах ДФС, зокрема, відсутній відеозапис та експерти, в тому числі не залучаються представники Мінфіну.


Нагадаємо, що Солом'янський райсуд заарештував Насірова на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі сто мільйонів гривень. Спеціалізована антикорупційна прокуратура пообіцяла оскаржити вирок з метою збільшення суми застави для Насірова до 2 млрд грн.

Насірову інкримінують зловживання владою або службовим становищем. Це пов'язано з рішеннями голови ДФС про розстрочення податкових боргів підприємствам, пов'язаним з народним депутатом Олександром Онищенком.

Насіров заперечує звинувачення проти себе.

16 березня Насірова випустили з СІЗО з електронним браслетом під заставу в розмірі 100 млн грн.

Пізніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відмовила захисту відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова у закритті кримінального провадження.

Показати ще новини
Радіо НВ
X