Кабмін скасував печатки при видачі автодокументів

27 листопада 2017, 16:29
Кабінет міністрів вніс зміни стосовно скасування печаток в ряд своїх постанов, які регулюють взаємовідносини суб'єктів господарювання з державними органами виконавчої влади

Про це йдеться в постанові №893 від 22 листопада, текст якої оприлюднений на офіційному сайті уряду.

Скасування обов'язковості печаток стосується, зокрема, порядку видачі посвідчень водія, державної реєстрації, зняття з обліку автомобілів та інших транспортних засобів, порядку держакредитації автошкіл, а також "здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери".

Відео дня

Зміни необхідні були для того, щоб узгодити ряд виконання вимог закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями.

Як відомо, з 19 липня в Україні набрав чинності закон про скасування печаток на документах. Таким чином, для бізнесу було скасовано обов'язкове використання печаток. Разом з тим, вимоги про їх наявність все ще залишаються у багатьох офіційних документах.

Також раніше в Україні скоротили термін дії вперше виданого посвідчення водія. Зокрема, Кабінет міністрів встановив видачу першого посвідчення водіям строком на 2 роки з обміном на постійне при здійсненні не більше двох порушень.

Показати ще новини
Радіо NV
X