Кабмін розширив перелік заборонених до ввезення товарів з Росії

10 квітня 2019, 12:56

Кабінет міністрів на засіданні 10 квітня розширив перелік товарів з РФ, які заборонено ввозити в Україну, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У список, затверджений в грудні 2015 року, включили банки для консервування (стерилізаційні банки), пляшки для харчових продуктів і напоїв з безбарвного і кольорового скла ємністю 0,15-2,5 л і більше, а також скляні ємності для харчових продуктів і напоїв різної ємності.

Відео дня

Іншою постановою до переліку внесли формалін, карбамідоформальдегідний концентрат і смоли, а також пружини для візків вантажних вагонів і електроапаратуру для комутації, яку використовують в пристроях залізничної автоматики (за винятком кількох типів реле). Крім цього в перелік включені електричні провідники для напруги понад 1 тис. В.

Постанови набирають чинності через 10 днів з дня опублікування.

Як пише агентство Українські новини, заборона на ввезення склотари введена в зв'язку зі зверненням асоціації підприємств скляної промисловості Скло України, а на ввезення формаліну і його похідних - в зв'язку зі зверненням вітчизняних виробників зазначеної продукції, а також в якості заходів у відповідь на обмежувальні дії Росії.

Як повідомлялося, перша постанова Кабінету міністрів про заборону ввезення в Україну переліку російських товарів вступила в силу в січні 2016 року. У нього, зокрема, потрапили м'ясо великої рогатої худоби, птиці та свинина, їстівні м'ясні субпродукти, риба і ракоподібні, молочні продукти, плавлені сири, кава, чай, харчові суміші, кондитерські та хлібобулочні вироби, картопля, продукти дитячого харчування, макаронні вироби та інше. Пізніше список доповнили низкою інших товарів.

Росія з 1 січня 2016 року розповсюдила дію продовольчого ембарго на Україну.

Показати ще новини
Радіо NV
X