Кабмін просить РНБО відповісти на торговельні обмеження РФ

6 липня 2016, 12:44
Уряд України ініціює проведення засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) для вироблення відповідних кроків на нові торговельні та транзитні обмеження Російської Федерації

Про це заявляє прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Ми на сьогодні, як уряд, звернулися до РНБО з тим, щоб це питання на засіданні якомога швидше був розглянутий, і по ньому було прийнято рішення. Я думаю, уряд ухвалить низку рішень, щоб адекватно реагувати", - сказав він на засіданні Кабміну в середу.

Відео дня

Нагадаємо, 3 липня був оприлюднений указ президента РФ Володимира Путіна від 1 липня, який посилює норми указу від 1 січня 2016 року про транзитних обмеження. Тепер вони поширюються і на транзит в Киргизьку Республіку, а також вводиться повна заборона транзиту товарів під ембарго.

Раніше повідомлялося, що Україна звернулася до ЄС за допомогою у питанні з російської блокадою.

За даними МЕРТ України, нові обмеження за станом на ранок 5 липня призвели до затримки 43 фур і 22 вагонів з українською продукцією.

Уряд України 4 липня заявив про намір негайно ввести дзеркальні торговельні та транзитні санкції стосовно Російської Федерації, однак вони поки узгоджуються.

Показати ще новини
Радіо NV
X