Кабмін пропонує Раді змінити Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування

31 березня 2016, 02:42
Кабінет міністрів ухвалив 30 березня пропозицію до Верховної Ради стосовно ратифікації Протоколу про внесення змін до Конвенції між урядом України та урядом Кіпру про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи. Про це повідомляє Економічна правда

"Міністерство фінансів активно працює над збільшенням надходжень до державного бюджету України за рахунок розширення податкової бази, з одночасним зменшенням тиску на платників податків", - йдеться у повідомленні Міністерства фінансів.

Відео дня

Передбачається зокрема внесення змін при оподаткуванні продажу нерухомості. Звільнення від оподаткування в Україні не буде стосуватись доходів резидентів Кіпру, отриманими від відчуження акцій та інших корпоративних прав, в разі якщо більше 50% вартості корпоративних прав пов'язані з нерухомістю, що розташована на території України.

Також передбачені зміни щодо оподаткування дивідендів. 5% податкова ставка при виплаті дивідендів буде надана лише за умови, що компанія, яка є фактичним власником дивідендів, володіє 20% капіталу компанії, що сплачує дивіденди та інвестувала в придбання акцій чи інших прав компанії в еквіваленті не менше 100 тисяч євро. В інших випадках ставка становитиме 10%.

Нові умови в разі їх прийняття наберуть чинності не раніше 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, Конвенція про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням між Україною та Кіпром була підписана в грудні минулого року.

Показати ще новини
Радіо NV
X