Кабмін запропонував провести всеукраїнську оцінку сільгоспземель

19 вересня 2017, 11:45
Кабінет міністрів України пропонує в 2018 році провести загальнонаціональну (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення одночасно на всій території країни

Про це йдеться в проекті закону Про Державний бюджет України на 2018 рік, 7000 , оприлюдненому на сайті Верховної Ради.

Як повідомляється в проекті бюджету на 2018 рік, оцінка сільськогосподарських земель буде проведена за рахунок коштів держави, а технічна документація оцінки буде затверджена центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику в сфері земельних відносин.

Відео дня

Раніше, ЗМІ повідомляли, що пункт про необхідність запуску ринку землі не буде обов'язковою умовою для виділення Україні чергового траншу від Міжнародного валютного фонду.

"Президент Петро Порошенко попросив зняти питання про запуск ринку землі з порядку денного і Крістін Лагард, глава МВФ, погодилася", - повідомляло джерело.

Також Bloomberg повідомляв, що виділення наступного траншу фінансової допомоги Україні від Міжнародного валютного фонду загальним розміром $17,5 млрд буде відкладено до кінця цього року, оскільки парламент не прийме всі необхідні реформи до літніх канікул.

Пізніше повідомлялося, що земельна реформа, яка повинна запустити ринок сільськогосподарських земель, і яка раніше була ключовою умовою надання наступного траншу Міжнародного валютного фонду, відкладена.

Нагадаємо, що в квітні постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Жером Ваше заявив, що проведення пенсійної та земельної реформ, а також приватизації є перевіркою для уряду Гройсмана.

11 березня 2015 року МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом $17,5 млрд терміном на 4 роки.

Напередодні повідомлялося про те, що земельна реформа виключена зі списку обов'язкових умов МВФ.

Показати ще новини
Радіо NV
X