Кабмін призначив розслідування щодо глави Укртрансбезпеки

11 квітня 2018, 14:53

Кабінет міністрів України вирішив усунути з посади голови Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) Михайла Ноняка, а також призначив перевірку щодо нього.

Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 11 квітня, повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк на своїй Facebook-сторінці.

"Щойно уряд схвалив подання міністра інфраструктури Володимира Омеляна та ухвалив рішення про відсторонення керівника ДСБТ (Укртрансбезпеки - ред.) від займаної посади та призначив відносно нього службове розслідування. Переконаний, що всі факти, які виявила антикорупційна перевірка Мінінфраструктури, будуть ретельно вивчені та досліджені", - зазначив він.

Відео дня

За словами Лавренюка, міністерство й надалі готове надавати всі необхідні документи, сприяти проведенню об'єктивного розслідування, як службового, так і всіх тих кримінальних проваджень, які розслідуються правоохоронними органами, за фактами вимагання та зловживань керівництвом і деякими працівниками Укртрансбезпеки.

"Я закликаю пана Ноняка гідно пройти процедуру службового розслідування і припинити будь-який тиск на своїх підлеглих, котрі надають і готові надавати документи, докази і у разі необхідності покази, про всі наявні факти зловживань у ДСБТ", - додав Лавренюк.

Нагадаємо, що міністр інфраструктури Володимир Омелян вніс до Кабміну подання про звільнення Ноняка з посади керівника Укртрансбезпеки ще в березні цього року.

Показати ще новини
Радіо NV
X