Кабмін призначив в.о. керівника Мінфіну

7 червня 2018, 17:45

Виконувачем обов'язки міністра фінансів призначена Оксана Маркарова.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів.

"Виконання обов'язків міністра фінансів покладено на першого заступника міністра фінансів Оксану Маркарову. Відповідне рішення одноголосно схвалено на позачерговому засіданні уряду", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

До виконання обов'язків міністра Маркарова приступить з 8 червня.

Маркарова з березня 2015 року обіймала посаду заступника міністра - керівника апарату.

Як відомо, у четвер 7 червня Верховна Рада схвалила звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів за поданням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Слідом за цим заступники міністра фінансів Юрій Буца та Сергій Марченко подали у відставку.

У разі їх звільнення, в Мінфіні залишаться Оксана Маркарова, а також держсекретар Євген Капінус і заступник міністра Андрій Граділь.


Маркарова раніше з березня 2015 року обіймала посаду заступника міністра - керівника апарату. До цього, з 1998-го по 1999 рік і з 2001-го по 2003 рік Маркарова займала посади радника з економічної політики і менеджера із зовнішніх і корпоративних зв'язків в американському фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (тепер в управлінні Horizon Capital), яким керувала Натілія Яресько. А до приходу в Мінфін 12 років очолювала інвестиційну групу ITT в якості голови правління - президента ІК ITT-Інвест. Є також членом наглядових рад державних Ощадбанку, Укрексімбанку, Укргазбанку і Приватбанку.

Показати ще новини
Радіо NV
X