Кабмін посилив правила обміну валют в обмінниках

9 березня 2016, 19:32
Уряд запровадив вимоги щодо обліку операцій з купівлі-продажу валюти, які здійснюються не в касах уповноважених банків, пише УНІАН

Про це йдеться в постанові уряду №149 Про встановлення вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для окремих сфер застосування.

Відео дня

Крім того, постановою встановлюються вимоги щодо обліку операцій з прийому та переказу готівки через програмно-технічні комплекси самообслуговування - платіжні термінали.

"Реалізація постанови сприятиме підвищенню ефективності контролю за операціями з купівлі-продажу іноземної валюти та розрахунками готівкою через платіжні термінали, забезпечить нормативно-правове регулювання застосування РРО у зазначених сферах, створить єдині підстави для розробки та впровадження нових сучасних моделей РРО, включення їх до Державного реєстру електронних контрольно-касових апаратів і комп'ютерних систем, а також для доопрацювання існуючих моделей РРО", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Нагадаємо, НБУ продовжив валютні обмеження. Тривають норми про обов'язковий продаж 75% валютної виручки юридичних осіб, а також вимога проводити розрахунки за експортно-імпортними операціями в 90 днів. Крім того, регулятор підвищив ліміт на продаж валюти та банківських металів з 3 тис. грн. до 6 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X