Кабмін попросив Раду зняти додатковий імпортний збір

27 листопада 2015, 14:53
Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді скасувати додатковий імпортний збір у розмірі 5-10% з 1 січня 2016 року. Відповідний законопроект №3533 був зареєстрований у парламенті 26 листопада

Кабмін просить визнати визнати таким, що втратив чинність з 1 січня 2016 року закон Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України у відповідності зі статтею XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року.

Відео дня

Зазначимо, 24 листопада Верховна Рада розглянула законопроект про дострокове скасування додаткового імпортного збору, але він не набрав потрібного мінімуму голосів.

Нагадаємо, додатковий збір на імпорт було введено 25 лютого 2015 року у зв'язку з різким погіршенням платіжного балансу.

Введеним збором за ставкою 10% оподатковуються готові харчові продукти; продукти, жири та олії тваринного й рослинного походження; алкогольні та безалкогольні напої; тютюн та його замінники. Під 5% збір підпадають інші товари за винятком "життєво важливих".

27 липня заступник голови Мінфіну Олена Макеєва заявила, що додатковий імпортний збір буде скасовано з 1 січня наступного року.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X