Кабмін полегшив оформлення вантажів, які не пройшли Росію через транзитний конфлікт

22 лютого 2016, 21:30
Кабінет міністрів України доручив проводити процедури митного оформлення вантажів, які повертаються з Росії через транзитний конфлікт, у прискореному режимі і зі швидким відшкодуванням податку на додану вартість

Про це повідомив президент асоціації Укркондпром Олександр Балдинюк на своїй сторінці у Facebook.

"Як виявилося сьогодні, торгпред України Наталія Микольська домоглася окремого урядового протокольного доручення про розмитнення кожного українського вантажу, який вимушено повертається в Україну з Росії, за прискореною процедурою і з швидким відшкодування ПДВ", - написав Балдинюк.

Відео дня

Він наголосив, що у нинішніх складних фінансових умовах це рішення - важливе для кожного підприємства, вантажі якого були заблоковані Росією.

Як зазначає Інтерфакс-Україна, офіційна інформація про підсумки наради з експортерами поки що відсутня, а преса на засідання допущена не була.

Раніше під час повернення експортного вантажу в Україну українські експортери змушені були платити ПДВ, відволікаючи оборотні кошти до періоду відшкодування цього податку.

Нагадаємо, 16 лютого повідомлялося, що Міністерство інфраструктури України домовилося про безперешкодне повернення в Україну всіх українських вантажних автомобілів, що залишилися на території Росії або на кордоні з РФ внаслідок припинення транзиту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X