Кабмін погодив підвищення тарифів Укрзалізниці на вантажоперевезення

2 березня 2016, 17:04
170
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тарифи на вантажоперевезення зростуть на 10%

Уряд схвалив фінансовий план ПАТ Укрзалізниця, в якому передбачено підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення в

Як пише Інтерфакс-Україна, в.о. голови Укрзалізниці Олександр Завгородній нагадав, що підвищення тарифів передбачається відкласти для вугілля та низькомаржинальних вантажів. 

Він додав, що на пасажирські перевезення не передбачено підвищення, крім 5% на перевезення в першому класі поїздів "Інтерсіті +" і підвищення прибутковості від підвищення класності та сервісу деяких поїздів.

Тим часом, глава Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна зазначила, що після консультацій з бізнесом служба готова погодити підвищення вантажних тарифів у середньому по році на 10%.

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський додав, що міністерство готове погодитися з цим, аби отримати лист з узгодженням і запустити тендерні та інвестиційні процедури.

В результаті Кабміном було прийнято рішення погодити фінплан "Укрзалізниці" із середньорічним підвищенням вантажного тарифу на 10% і доручено доопрацювати та узгодити його з усіма зацікавленими органами.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися