Кабмін не запустить приватизацію ОПЗ до призначення нового голови Фонду держмайна, - МЕРТ

19 травня 2017, 20:08
Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов під час інтерв’ю НВ Бізнес

Відповідаючи на питання про те, коли Одеський припортовий завод відправлять на третє коло приватизації він сказав: «Підозрюю, поки Фонд без голови, Кабмін не буде готовий стартувати такий кейс».

Відео дня

При цьому заступник МЕРТ наголосив, що ОПЗ є пріоритетним активом, який держава має продати у першу чергу. «І навіть не тому, що це мега-привабливий актив, просто тому, що сумну пісню про ОПЗ знає вже кожен посол. Цей гештальт треба закрити», – сказав Нефьодов.

За його інформацією нового голову Фонду держмайна мають затвердити в один із найближчих пленарних тижнів Верховної Ради, можливо, до кінця травня.

Про це та більше щодо підготовки запуску масштабної приватизації читайте в інтерв’ю на НВ Бізнес.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд наполягав провести приватизацію ОПЗ до кінця червня 2017 року.

Після двох невдалих спроб приватизувати ОПЗ у 2016 році, Фонд розглядав можливість здачі в оренду цілісного майнового комплексу.

На думку голови Національного антикорупційного бюро Артема Ситника приватизація ОПЗ була зірвана через корупційні схеми на підприємстві.

Серед трьох сотень підприємств, діяльність яких розслідує Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), 49 стосуються корупції на держпідприємствах.

Показати ще новини
Радіо NV
X